GNU grep 2.0 - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Memory exhausted
pl: Pamięć wyczerpana

en: Unfinished \ escape
pl: Niedokończona sekwencja \

note: Cases: {M} - exact count {M,} - minimum count, maximum is infinity {,M} - 0 through M {M,N} - M through N
en: unfinished repeat count
pl: niedokończona liczba powtórzeń

en: malformed repeat count
pl: źle sformatowana liczba powtórzeń

en: Unbalanced [
pl: [ nie do pary

en: Unbalanced (
pl: ( nie do pary

en: No syntax specified
pl: Brak specyfikacji składni

en: Unbalanced )
pl: ) nie do pary

en: out of memory
pl: brak pamięci

en: %s: option `%s' is ambiguous
pl: %s: opcja `%s' jest niejednoznaczna

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
pl: %s: opcja `--%s' nie może mieć argumentu

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
pl: %s: opcja `%c%s' nie może mieć argumentu

en: %s: option `%s' requires an argument
pl: %s: opcja `%s' wymaga argumentu

note: --option
en: %s: unrecognized option `--%s'
pl: %s: nierozpoznana opcja `--%s'

note: +option or -option
en: %s: unrecognized option `%c%s'
pl: %s: nierozpoznana opcja `%c%s'

note: 1003.2 specifies the format of this message.
en: %s: illegal option -- %c
pl: %s: nielegalna opcja -- %c

en: %s: invalid option -- %c
pl: %s: błędna opcja -- %c

note: 1003.2 specifies the format of this message.
en: %s: option requires an argument -- %c
pl: %s: opcja wymaga argumentu -- %c

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
pl: %s: opcja `-W %s' jest niejednoznaczna

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
pl: %s: opcja `-W %s' nie może mieć argumentu

en: option %s
pl: opcja %s

en:  with arg %s
pl:  z arg. %s

en: digits occur in two different argv-elements.
pl: cyfry występują w dwóch różnych elementach argv.

en: option %c
pl: opcja %c

en: option a
pl: opcja a

en: option b
pl: opcja b

en: option c with value `%s'
pl: opcja c o wartości `%s'

en: option d with value `%s'
pl: opcja d o wartości `%s'

en: ?? getopt returned character code 0%o ??
pl: ?? getopt zwrócił znak o kodzie 0%o ??

en: non-option ARGV-elements:
pl: elementy ARGV nie będące opcjami:

en: memory exhausted
pl: pamięć wyczerpana

en: %s: warning: %s: %s
pl: %s: uwaga: %s: %s

en: writing output
pl: zapisuję wyniki

en: Try `%s --help' for more information.
pl: Spróbuj `%s --help' dla uzyskania informacji.

en: you may specify only one of -E, -F, or -G
pl: możesz podać tylko jedną opcję z -E -F -G

en: matcher already specified
pl: wzorzec już podany

en: (standard input)
pl: (standardowe wejście)

en: (standard input)
pl: (standardowe wyjście)

en: memory exhausted
pl: pamięć wyczerpana
