GNU grep 2.5g - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Unknown system error
bg: Неизвестна системна грешка

en: memory exhausted
bg: паметта е изчерпана

note: TRANSLATORS: Get translations for open and closing quotation marks. The message catalog should translate "`" to a left quotation mark suitable for the locale, and similarly for "'".  If the catalog has no translation, locale_quoting_style quotes `like this', and clocale_quoting_style quotes "like th
en: `
bg: "

en: '
bg: "

en: Memory exhausted
bg: Паметта е изчерпана

en: unfinished repeat count
bg: незавършен брой повторения

en: malformed repeat count
bg: грешно зададен брой повторения

en: invalid context length argument
bg: невалиден размер на контекста

en: input is too large to count
bg: входните данни са прекалено големи за да бъдат преброени

en: writing output
bg: записване на изходните данни

en: Binary file %s matches
bg: Двоичен файл %s съвпада

en: (standard input)
bg: (стандартен вход)

en: recursive directory loop
bg: рекурсивна обработка на директориите

en: Usage: %s [OPTION]... PATTERN [FILE]...
bg: Употреба: %s [ОПЦИЯ]... ТЕКСТ [ФАЙЛ]...

en: Try `%s --help' for more information.
bg: Вижте `%s --help' за повече информация.

en: conflicting matchers specified
bg: зададените изрази за съвпадение са в конфликт

en: unknown devices method
bg: неизвестен метод за обработка на специалните файлове

en: invalid max count
bg: невалиден максимален брой

en: unknown binary-files type
bg: непознат тип двоичен файл
