grep 2.5g - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Unknown system error
gl: Erro do sistema descoñecido

en: memory exhausted
gl: memoria esgotada

note: TRANSLATORS: Get translations for open and closing quotation marks. The message catalog should translate "`" to a left quotation mark suitable for the locale, and similarly for "'".  If the catalog has no translation, locale_quoting_style quotes `like this', and clocale_quoting_style quotes "like th
en: `
gl: "

en: '
gl: "

en: Memory exhausted
gl: Memoria esgotada

en: unfinished repeat count
gl: conta de repeticións sen rematar

en: malformed repeat count
gl: conta de repeticións mal formulada

en: invalid context length argument
gl: argumento de lonxitude do contexto non válido

en: input is too large to count
gl: a entrada é longa de máis para contala

en: writing output
gl: escribindo na saída

en: Binary file %s matches
gl: Arquivo binario %s aparicións

en: (standard input)
gl: (entrada estándar)

en: recursive directory loop
gl: ciclo de directorios recursivo

en: Usage: %s [OPTION]... PATTERN [FILE]...
gl: Emprego: %s [OPCIÓN]... PATRÓN [FICHEIRO]...

en: Try `%s --help' for more information.
gl: Escriba `%s --help' para máis información.

en: conflicting matchers specified
gl: especificáronse patróns conflictivos

en: unknown devices method
gl: método de dispositivos descoñecido

en: invalid max count
gl: valor máximo non válido

en: unknown binary-files type
gl: tipo de ficheiros binarios descoñecido
