grep 2.5g - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Unknown system error
hr: Nepoznata sistemska greška

en: memory exhausted
hr: memorija iscrpljena

en: Memory exhausted
hr: Memorija iscrpljena

en: unfinished repeat count
hr: nedovršen broj ponavljanja

en: malformed repeat count
hr: izobličen broj ponavljanja

en: invalid context length argument
hr: neispravan argument duljine konteksta

en: input is too large to count
hr: input je prevelik za brojanje

en: writing output
hr: pišem izlaz

en: Binary file %s matches
hr: Binarni spis %s se podudara

en: (standard input)
hr: (standardni ulaz)

en: recursive directory loop
hr: petlja u rekurziji direktorijima

en: Usage: %s [OPTION]... PATTERN [FILE]...
hr: Uporaba: %s [OPCIJA]... UZORAK [SPIS]...

en: Try `%s --help' for more information.
hr: Za više informacija pokrenite `%s --help'.

en: conflicting matchers specified
hr: suprotstavljeni izrazi naznačeni

en: unknown devices method
hr: nepoznata metoda za deviceove

en: invalid max count
hr: neispravan maksimalni broj ponavljanja

en: unknown binary-files type
hr: nepoznata vrsta binarnih spisa
