grep-2.5.4-pre3 - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Unknown system error
lt: Nežinoma sistemos klaida

en: memory exhausted
lt: baigėsi atmintis

note: TRANSLATORS: Get translations for open and closing quotation marks. The message catalog should translate "`" to a left quotation mark suitable for the locale, and similarly for "'".  If the catalog has no translation, locale_quoting_style quotes `like this', and clocale_quoting_style quotes "like th
en: `
lt: „

en: '
lt: “

en: Memory exhausted
lt: Baigėsi atmintis

en: unfinished repeat count
lt: nebaigtas pakartojimų skaičius

en: malformed repeat count
lt: netaisyklingas pakartojimų skaičius

en: PATTERN is an extended regular expression (ERE).
lt: ŠABLONAS yra išplėstinė reguliarioji išraiška (ERE).

en: Invocation as `egrep' is deprecated; use `grep -E' instead.
lt: Kvietimas pavadinimu „egrep“ nebenaudotinas, naudokite „grep -E“.

en: PATTERN is a set of newline-separated fixed strings.
lt: ŠABLONAS yra aibė simbolių sekų atskirose eilutėse.

en: Invocation as `fgrep' is deprecated; use `grep -F' instead.
lt: Kvietimas pavadinimu „fgrep“ nebenaudotinas, naudokite „grep -F“.

en: PATTERN is, by default, a basic regular expression (BRE).
lt: ŠABLONAS numatytuoju atveju yra paprasta reguliarioji išraiška (BRE).

en: `egrep' means `grep -E'.  `fgrep' means `grep -F'.
    Direct invocation as either `egrep' or `fgrep' is deprecated.
lt: „egrep“ reiškia „grep -E“. „fgrep“ reiškia „grep -F“.
    Tiesioginiai kvietimai vardais „egrep“ arba „fgrep“ nebenaudotini.

en: invalid context length argument
lt: netaisyklingas konteksto ilgio argumentas

en: input is too large to count
lt: įvedimas per didelis skaičiavimui

en: writing output
lt: rašomas išvedimas

en: Binary file %s matches
lt: Dvejetainis failas %s atitinka

en: (standard input)
lt: (standartinis įvedimas)

en: recursive directory loop
lt: rekursyvus aplankų ciklas

en: Usage: %s [OPTION]... PATTERN [FILE]...
lt: Naudojimas: %s [ARGUMENTAS]... ŠABLONAS [FAILAS]...

en: Try `%s --help' for more information.
lt: Pabandykite „%s --help“, jei norite gauti daugiau informacijos.

en: Search for PATTERN in each FILE or standard input.
lt: Ieškoti ŠABLONO kiekviename faile arba standartiniame įėjime.

en: Example: %s -i 'hello world' menu.h main.c
    
    Regexp selection and interpretation:
lt: Pavyzdys: %s -i 'labas pasauli' menu.h main.c
    
    Reguliariųjų išraiškų parinkimas ir interpretacija:

en:   -E, --extended-regexp     PATTERN is an extended regular expression (ERE)
      -F, --fixed-strings       PATTERN is a set of newline-separated fixed strings
      -G, --basic-regexp        PATTERN is a basic regular expression (BRE)
      -P, --perl-regexp         PATTERN is a Perl regular expression
lt:   -E, --extended-regexp     ŠABLONAS yra išplėstinė reguliarioji išr. (ERE)
      -F, --fixed-strings       ŠABLONAS yra aibė fiksuotų sekų atskirose eilutėse
      -G, --basic-regexp        ŠABLONAS yra įprasta reguliarioji išraiška (BRE)
      -P, --perl-regexp         ŠABLONAS yra Perl reguliarioji išraiška

en:   -e, --regexp=PATTERN      use PATTERN for matching
      -f, --file=FILE           obtain PATTERN from FILE
      -i, --ignore-case         ignore case distinctions
      -w, --word-regexp         force PATTERN to match only whole words
      -x, --line-regexp         force PATTERN to match only whole lines
      -z, --null-data           a data line ends in 0 byte, not newline
lt:   -e, --regexp=ŠABLONAS     naudoti ŠABLONĄ paieškai
      -f, --file=FAILAS         gauti ŠABLONĄ iš FAILO
      -i, --ignore-case         ignoruoti raidžių registrą
      -w, --word-regexp         ŠABLONAS turi atitikti tik pilnus žodžius
      -x, --line-regexp         ŠABLONAS turi atitikti tik pilnas eilutes
      -z, --null-data           duomenų eilutė baigiasi 0 baitu, o ne nauja eil.

en: With no FILE, or when FILE is -, read standard input.  If less than two FILEs
    are given, assume -h.  Exit status is 0 if any line was selected, 1 otherwise;
    if any error occurs and -q was not given, the exit status is 2.
lt: Jei FAILAS nenurodytas arba yra -, skaityti standartinį įvedimą.  Jei
    pateikti mažiau negu du failai, naudoti -h.  Grąžinamas klaidos kodas
    0, jei rasta bent viena eilutė, 1 kitais atvejais;
    jei įvyksta klaida ir nenurodytas -q, klaidos kodas yra 2.

en: conflicting matchers specified
lt: nurodyti nesuderinami atitikimo mechanizmai

en: unknown devices method
lt: nežinomas įrenginių metodas

en: invalid max count
lt: netaisyklingas maksimalus skaičius

en: unknown binary-files type
lt: nežinomas dvejetainių failų tipas
