sed 3.02.80 - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Multiple `!'s
cs: Vícenásobný `!'

en: Unexpected `,'
cs: Neočekáváná `,'

en: Cannot use +N or ~N as first address
cs: +N nebo ~N nelze použít jako první adresu

en: Unmatched `{'
cs: Neodpovídající `{'

en: Unexpected `}'
cs: Neočekávaná `}'

en: Extra characters after command
cs: Nadbytečné znaky po příkazu

en: `}' doesn't want any addresses
cs: `}' nevyžaduje jakoukoliv adresu

en: : doesn't want any addresses
cs: : nechce jakoukoliv adresu

en: Comments don't accept any addresses
cs: V komentáři není přípustná jakákoliv adresa

en: Missing command
cs: Chybějící příkaz

en: Command only uses one address
cs: Příkaz používá pouze jedinou adresu

en: Unterminated address regex
cs: Neukončená adresa regulárního výrazu

en: Unterminated `s' command
cs: Neukončený příkaz `s'

en: Unterminated `y' command
cs: Neukončený příkaz `y'

en: Unknown option to `s'
cs: Neznámý přepínač pro `s'

en: multiple `p' options to `s' command
cs: vícenásobné použití přepínače `p' s příkazem `s'

en: multiple `g' options to `s' command
cs: vícenásobné použití přepínače `g' s příkazem `s'

en: multiple number options to `s' command
cs: příkaz `s' může mít maximálně jednu číselnou volbu

en: number option to `s' command may not be zero
cs: číselná volba příkazu `s' nemůže být nula

en: strings for y command are different lengths
cs: řetězce pro příkaz `y' musí být stejně dlouhé

en: Called savchar() with unexpected pushback (%x)
cs: Voláno savchar() s nečekaným pushback (%x)

en: Unknown command:
cs: Neznámý příkaz:

en: %s: file %s line %lu: %s
cs: %s: soubor %s, řádek %lu: %s

en: %s: -e expression #%lu, char %lu: %s
cs: %s: -e výraz #%lu, znak %lu: %s

en: Can't find label for jump to `%s'
cs: Návěští pro skok na `%s' nelze najít

en: %s: can't read %s: %s
cs: %s: %s nelze číst: %s

en: INTERNAL ERROR: bad address type
cs: INTERNÍ CHYBA: špatný typ adresy

en: INTERNAL ERROR: Bad cmd %c
cs: INTERNÍ CHYBA: špatný příkaz %c

en: E-mail bug reports to: %s .
    Be sure to include the word ``%s'' somewhere in the ``Subject:'' field.
cs: Chyby v programu oznamujte na adrese: %s (anglicky).
    Kamkoliv do položky ``Subject:'' vložte ``%s''.
    Připomínky k překladu zasílejte na adresu <cs@li.org> (česky).

en: %s
    This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE,
    to the extent permitted by law.
cs:   %s
      Toto je volné programové vybavení; podmínky pro kopírování a rozšiřování
    naleznete ve zdrojových textech. Toto programové vybavení je zcela BEZ ZÁRUKY,
    a to i bez záruky PRODEJNOSTI nebo VHODNOSTI PRO NĚJAKÝ KONKRÉTNÍ ÚČEL.

en: read error on %s: %s
cs: chyba při čtení z %s: %s
