sed-3.02.80 - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Multiple `!'s
hu: Több '!'

en: Unexpected `,'
hu: Váratlan ','

en: Cannot use +N or ~N as first address
hu: Nem lehez használni a +N-t vagy ~N-t mint első cím

en: Unmatched `{'
hu: Nincs párban '{'

en: Unexpected `}'
hu: Nincs párban '}'

en: Extra characters after command
hu: Extra karakterek a parancs után

en: `}' doesn't want any addresses
hu: '}' nem akar több címzést

en: : doesn't want any addresses
hu:  nem akar több címzést

en: Comments don't accept any addresses
hu: A megjegyzés nem ismeri az összes címzést

en: Missing command
hu: Hibás parancs

en: Command only uses one address
hu: A parancs csak egy címzést használhat

en: Unterminated address regex
hu: Befejezetlen cím a regexben

en: Unterminated `s' command
hu: Befejezetlen 's' parancs

en: Unterminated `y' command
hu: Befejezetlen 'y' parancsi

en: Unknown option to `s'
hu: Ismeretlen  opció a 's'

en: multiple `p' options to `s' command
hu: több 'p' opció egy 's' parancs mellet

en: multiple `g' options to `s' command
hu: több 'g' opció egy 's' parancs mellet

en: multiple number options to `s' command
hu: több szám egy 's' parancs mellett

en: number option to `s' command may not be zero
hu: az 's' parancs szám opciói nem lehetnek nullák

en: strings for y command are different lengths
hu: az 'y' parancs szövegeinek hossza különbözik

en: Called savchar() with unexpected pushback (%x)
hu: A meghívott savchar() egy váratlant értékkel tért vissza (%x)

en: Unknown command:
hu: Ismeretlen parancs:

en: %s: file %s line %lu: %s
hu: %s: fájl %s sor %lu: %s

en: %s: -e expression #%lu, char %lu: %s
hu: %s: -e kifejezés #%lu, karakter %lu: %s

en: Can't find label for jump to `%s'
hu: Az ugráshoz nem találom a '%s' címkét

en: %s: can't read %s: %s
hu: %s: nem lehet olvasni %s: %s

en: INTERNAL ERROR: bad address type
hu: BELSŐ HIBA: rossz cím típus

en: INTERNAL ERROR: Bad cmd %c
hu: BELSŐ HIBA: Rossz parancs %c

en: E-mail bug reports to: %s .
    Be sure to include the word ``%s'' somewhere in the ``Subject:'' field.
hu: A fordítási hibákat a stive@mezobereny.hu. a program hibáit %s címre kérjük küldeni .
    A biztonság kedvért a levél Tárgy mezejébe írja a ``%s'' szót.

en: %s
    This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE,
    to the extent permitted by law.
hu: %s
    Ez szabad szoftver; a sokszorosításra vonatkozó feltételeket lásd a forrásban.
    SEMMILYEN garanciát nem vállalunk, még azt sem állítjuk, hogy ez a program
    KERESKEDELMI CÉLOKRA ALKALMAS vagy HASZNÁLHATÓ EGY ADOTT FELADATRA.

en: read error on %s: %s
hu: olvasási hiba %s: %s
