GNU sed 4.0 - en to sk translation catalogue (62 entries)

en: Multiple `!'s
sk: Viacn�sobn� `!'

en: Unexpected `,'
sk: Neo�ek�van� `,'

en: Cannot use +N or ~N as first address
sk: +N alebo ~N sa ned� pou�i� ako prv� adresa

en: Unmatched `{'
sk: Nezodpovedaj�ca `{'

en: Unexpected `}'
sk: Neo�ak�van� `}'

en: Extra characters after command
sk: Nadbyto�n� znaky po pr�kaze

en: Expected \ after `a', `c' or `i'
sk: O�ak�van� \ po `a', `c' alebo `i'

en: `}' doesn't want any addresses
sk: `}' nevy�aduje ak�ko�vek adresu

en: : doesn't want any addresses
sk: : nechce ak�ko�vek adresu

en: Comments don't accept any addresses
sk: V koment�ri nie je pr�pustn� ak�ko�vek adresa

en: Missing command
sk: Ch�baj�ci pr�kaz

en: Command only uses one address
sk: Pr�kaz pou��va iba jednu adresu

en: Unterminated address regex
sk: Neukon�en� regul�rny v�raz adresy

en: Unterminated `s' command
sk: Neukon�en� pr�kaz `s'

en: Unterminated `y' command
sk: Neukon�en� pr�kaz `y'

en: Unknown option to `s'
sk: Nezn�ma vo�ba pre `s'

en: multiple `p' options to `s' command
sk: viacn�sobn� pou�itie vo�by `p' s pr�kazom `s'

en: multiple `g' options to `s' command
sk: viacn�sobn� pou�itie vo�by `g' s pr�kazom `s'

en: multiple number options to `s' command
sk: pr�kaz `s' m��e ma� maxim�lne jednu ��seln� vo�bu

en: number option to `s' command may not be zero
sk: ��seln� vo�ba pr�kazu `s' nem��e by� nula

en: strings for y command are different lengths
sk: re�azce pre pr�kaz `y' maj� r�zne d��ky

en: Called savchar() with unexpected pushback (%x)
sk: Bolo volan� savchar() s ne�akan�m pushback (%x)

en: Unknown command:
sk: Nezn�my pr�kaz:

en: %s: file %s line %lu: %s
sk: %s: s�bor %s, riadok %lu: %s

en: %s: -e expression #%lu, char %lu: %s
sk: %s: -e v�raz #%lu, znak %lu: %s

en: Can't find label for jump to `%s'
sk: N�vestie pre skok na `%s' nie je mo�n� n�js?

en: %s: can't read %s: %s
sk: %s: %s nie je mo�n� ��ta�: %s

en: INTERNAL ERROR: bad address type
sk: INTERN� CHYBA: zl� typ adresy

en: error in subprocess
sk: chyba v podprocese

en: option `e' not supported
sk: vo�ba `e' nie je podporovan�

en: `e' command not supported
sk: pr�kaz `e' nie je podporovan�

en: INTERNAL ERROR: Bad cmd %c
sk: INTERN� CHYBA: zl� pr�kaz %c

en: No previous regular expression
sk: Bez predch�dzaj�ceho regul�rneho v�razu

en: Cannot specify modifiers on empty regexp
sk: Nie je mo�n� zada� modifik�tory pre pr�zdny regul�rny v�raz

en: Invalid reference \%d on `s' command's RHS
sk: Neplatn� odkaz \%d na `s' pr�kazu RHS

en:   -R, --regexp-perl
                     use Perl 5's regular expressions syntax in the script.
sk:   -R, --regexp-perl
                     pou�i� syntax regul�rnych v�razov z Perlu 5 v skripte.

en: Usage: %s [OPTION]... {script-only-if-no-other-script} [input-file]...
    
      -n, --quiet, --silent
                     suppress automatic printing of pattern space
      -e script, --expression=script
                     add the script to the commands to be executed
      -f script-file, --file=script-file
                     add the contents of script-file to the commands to be executed
      -i[suffix], --in-place[=suffix]
                     edit files in place (makes backup if extension supplied)
      -l N, --line-length=N
                     specify the desired line-wrap length for the `l' command
      -r, --regexp-extended
                     use extended regular expressions in the script.
    %s  -s, --separate
                     consider files as separate rather than as a single continuous
                     long stream.
      -u, --unbuffered
                     load minimal amounts of data from the input files and flush
                     the output buffers more often
          --help     display this help and exit
      -V, --version  output version information and exit
    
    If no -e, --expression, -f, or --file option is given, then the first
    non-option argument is taken as the sed script to interpret.  All
    remaining arguments are names of input files; if no input files are
    specified, then the standard input is read.
sk: Pou�itie: %s [VO�BA]... {skript-iba-ak-nie-je-in�-skript} [vst-s�bor]...
    
      -n, --quiet, --silent
                     potla�i� automatick� v�pis priestoru vzorov
      -e skript, --expression=skript
                     prida� skript k pr�kazom, ktor� maj� by� vykonan�
      -f skript-s�bor, --file=skript-s�bor
                     prida� obsah s�boru skript-s�bor k pr�kazom, ktor� maj� by� vykonan�
      -i[pr�pona], --in-place[=pr�pona]
                     upravi� s�bory na mieste (vytvoria sa z�lohy, ak je zadan� pr�pona)
      -l N, --line-length=N
                     nastavi� po�adovan� d��ku pre zalomenie riadkov pre pr�kaz `l'
      -r, --regexp-extended
                     pou�i� roz��ren� regul�rne v�razy v skripte.
    %s  -s, --separate
                     spracova� s�bory ako oddelen� a nie ako jeden spojit�
      -u, --unbuffered
                     na��ta� minim�lne mno�stv� d�t zo vstupn�ch s�borov a vypr�zd�ova�
                     v�stupn� vyrovn�vacie pam�te �astej�ie
          --help     vyp�sa� t�to pomoc a skon�i�
      -V, --version  vyp�sa� inform�ciu o verzii a skon�i�
    
    Ak nie je zadan� �iadna z volieb -e, --expression, -f, alebo --file,
    potom prv� parameter, ktor� nie je vo�bou, bude pova�ovan� za sed skript,
    ktor� m� by� interpretovan�. V�etky ostatn� parametre s� n�zvy vstupn�ch s�borov.
    Ak nebud� vstupn� s�bory zadan�, bude ��tan� �tandardn� vstup.

en: E-mail bug reports to: %s .
    Be sure to include the word ``%s'' somewhere in the ``Subject:'' field.
sk: Spr�vy o chyb�ch zasielajte na adresu %s (iba anglicky).
    Pros�m vlo�te slovo ``%s'' niekde do polo�ky ``Predmet:''
    Koment�re k slovensk�mu prekladu zasielajte na adresu <sk-i18n@lists.linux.sk>.

en: super-sed version %s
sk: super-sed verzia %s

en: based on GNU sed version 3.02.80
sk: zalo�en� na GNU sed verzia 3.02.80

en: GNU sed version %s
sk: GNU sed verzia %s

en: %s
    This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE,
    to the extent permitted by law.
sk: %s
    Toto je vo�n� programov� vybavenie; podmienky pre kop�rovanie a roz�irovanie
    n�jdete v zdrojov�ch textoch. Toto programov� vybavenie je BEZ z�ruky,
    a to aj bez z�ruky PREDAJNOSTI alebo VHODNOSTI PRE NEJAK� KONKR�TNY ��EL.

en: Couldn't open file %s: %s
sk: Nebolo mo�n� otvori� s�bor %s: %s

en: couldn't write %d item to %s: %s | couldn't write %d items to %s: %s
sk[0]: nebolo mo�n� zap�sa� %d polo�iek do %s: %s
sk[1]: nebolo mo�n� zap�sa� %d polo�ku do %s: %s
sk[2]: nebolo mo�n� zap�sa� %d polo�ky do %s: %s

en: read error on %s: %s
sk: chyba pri ��tan� z %s: %s

en: Success
sk: �spech

en: No match
sk: Nezodpoved�

en: Invalid regular expression
sk: Neplatn� regul�rny v�raz

en: Invalid collation character
sk: Neplatn� znak pre porovn�vanie

en: Invalid character class name
sk: Neplatn� n�zov triedy znakov

en: Trailing backslash
sk: Ukon�ovacie opa�n� lom�tko

en: Invalid back reference
sk: Neplatn� sp�tn� odkaz

en: Unmatched [ or [^
sk: Nezodpovedaj�ca [ alebo [^

en: Unmatched ( or \(
sk: Nezodpovedaj�ca ( alebo \(

en: Unmatched \{
sk: Nezodpovedaj�ca \{

en: Invalid content of \{\}
sk: Neplatn� obsah \{\}

en: Invalid range end
sk: Neplatn� koniec rozsahu

en: Memory exhausted
sk: Vy�erpan� pam��

en: Invalid preceding regular expression
sk: Neplatn� predch�dzaj�ci regul�rny v�raz

en: Premature end of regular expression
sk: Neo�ak�van� koniec regul�rneho v�razu

en: Regular expression too big
sk: Regul�rny v�raz je pr�li� ve�k�

en: Unmatched ) or \)
sk: Nezodpovedaj�ca ) alebo \)
