sed 3.02a - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Multiple `!'s
hr: Višestruki `!'

en: Unexpected `,'
hr: Neočekivani `,'

en: Cannot use +N or ~N as first address
hr: Ne mogu koristiti +N ili ~N kao prvu adresu

en: Unmatched `{'
hr: Neuparena `{'

en: Unexpected `}'
hr: Neočekivana `}'

en: Extra characters after command
hr: Višak znakova nakon komande

en: `}' doesn't want any addresses
hr: `}' ne želi nikakve adrese

en: : doesn't want any addresses
hr: : ne želi nikakve adrese

en: Comments don't accept any addresses
hr: Komentari ne primaju adrese

en: Missing command
hr: Nedostaje naredba

en: Command only uses one address
hr: Naredba koristi samo jednu adresu

en: Unterminated address regex
hr: Nezavršeni regularni izraz adrese

en: Unterminated `s' command
hr: Nezavršena `s' naredba

en: Unterminated `y' command
hr: Nezavršena `y' naredba

en: Unknown option to `s'
hr: Nepoznata opcija za `s'

en: multiple `p' options to `s' command
hr: višestruke `p' opcije za `s' naredbu

en: multiple `g' options to `s' command
hr: višestruke `g' opcije za `s' naredbu

en: multiple number options to `s' command
hr: višak opcija za za `s' naredbu

en: number option to `s' command may not be zero
hr: broj opcija za naredbu `s' ne smije biti nula

en: strings for y command are different lengths
hr: znakovni nizovi za naredbu y su različitih duljina

en: Called savchar() with unexpected pushback (%x)
hr: Pozvao savchar() sa neočekivanim rezultatom (%x)

en: Unknown command:
hr: Nepoznata naredba:

en: %s: file %s line %lu: %s
hr: %s: datoteka %s redak %lu: %s

en: %s: -e expression #%lu, char %lu: %s
hr: %s: -e izraz #%lu, znak %lu: %s

en: Can't find label for jump to `%s'
hr: Ne mogu naći labelu na koju bi trebalo skočiti `%s'

en: %s: can't read %s: %s
hr: %s: ne mogu čitati %s: %s

en: INTERNAL ERROR: bad address type
hr: INTERNA GREŠKA: neispravan tip adrese

en: INTERNAL ERROR: Bad cmd %c
hr: INTERNA GREŠKA: Neispravna naredba %c

en: No previous regular expression
hr: Nedostaje prethodni regularni izraz

en: E-mail bug reports to: %s .
    Be sure to include the word ``%s'' somewhere in the ``Subject:'' field.
hr: E-mail bug prijave (na engleskom) pošaljite na: %s .
    Uključite riječ ``%s'' u polju ``Subject:''.

en: %s
    This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE,
    to the extent permitted by law.
hr: %s
    Ovo je slobodni softver; pogledajte kod kako biste doznali uvjete kopiranja.
     NEMA garancije;
    čak ni tvrdnje o ISPLATIVOSTI ili POGODNOSTI ZA NEKU SVRHU.

en: read error on %s: %s
hr: Greška u čitanju na %s: %s
