sed 3.02a - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Multiple `!'s
nl: Meerdere `!'s

en: Unexpected `,'
nl: Onverwachte `,'

en: Cannot use +N or ~N as first address
nl: U kunt +N of ~N niet als eerste adres gebruiken

en: Unmatched `{'
nl: Onvergezelde `{'

en: Unexpected `}'
nl: Onverwachte `}'

en: Extra characters after command
nl: Extra tekens na opdracht

en: `}' doesn't want any addresses
nl: `}' wil geen adressen

en: : doesn't want any addresses
nl: : wil geen adressen

en: Comments don't accept any addresses
nl: Commentaren accepteren geen adressen

en: Missing command
nl: Ontbrekend commando

en: Command only uses one address
nl: Commando gebruikt slechts een adres

en: Unterminated address regex
nl: Onbeëindigde reguliere expressie met adres

en: Unterminated `s' command
nl: `s' commando zonder einde

en: Unterminated `y' command
nl: `y' commando zonder einde

en: Unknown option to `s'
nl: Onbekende optie voor `s'

en: multiple `p' options to `s' command
nl: meerdere `p' opties bij een `s' commando

en: multiple `g' options to `s' command
nl: meerdere `g' opties bij een `s' commando

en: multiple number options to `s' command
nl: meerdere nummer opties voor `s' commando

en: number option to `s' command may not be zero
nl: nummer optie voor `s' commando mag geen nul zijn

en: strings for y command are different lengths
nl: tekenreeksen voor y commando zijn van verschillende lengte

en: Called savchar() with unexpected pushback (%x)
nl: savchar() aangeroepen met onverwachte pushback (%x)

en: Unknown command:
nl: Onbekende opdracht:

en: %s: file %s line %lu: %s
nl: %s: bestand %s regel %lu: %s

en: %s: -e expression #%lu, char %lu: %s
nl: %s: -e expressie #%lu, teken %lu: %s

en: Can't find label for jump to `%s'
nl: Kan geen label vinden voor sprong naar `%s'

en: %s: can't read %s: %s
nl: %s: kan %s niet lezen: %s

en: INTERNAL ERROR: bad address type
nl: INTERNE FOUT: onjuist adres type

en: INTERNAL ERROR: Bad cmd %c
nl: INTERNE FOUT: Onjuist cmd %c

en: No previous regular expression
nl: Geen voorgaande reguliere expressie

en: E-mail bug reports to: %s .
    Be sure to include the word ``%s'' somewhere in the ``Subject:'' field.
nl: E-mail foutrapportages naar: %s .
    Vermeld het woord ``%s'' ergens in het ``Subject:'' veld.

en: %s
    This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE,
    to the extent permitted by law.
nl: %s
    Dit is vrije programmatuur; zie de broncode voor distributie-
    voorwaarden.  Er is GEEN garantie; zelfs niet voor VERKOOPBAARHEID of
    GESCHIKTHEID VOOR EEN BEPAALD DOEL, zo ver als wettelijk mogelijk is.

en: read error on %s: %s
nl: lees fout bij %s: %s
